Buhalterinė apskaita

Pilnai tvarkome UAB, IĮ, MB buhalterinę apskaitą: pirkimų ir pardavimų PVM sąskaitų faktūrų, kasos dokumentų, banko išrašų registravimas, atskaitingų asmenų apskaita, darbo užmokesčio apskaičiavimas ir personalo dokumentacijos paruošimas, finansinių ataskaitų parengimas. Buhalterinių paslaugų srityje dirbame jau virš 10 metų. Buhalterinę apskaitą vedame įvairių veiklos rūšių įmonėms.

Sukaupėme nemažą patirtį dirbdami su transporto įmonėmis. Stengiamės įmonių vadovams atsakyti į iškilusius aktualius klausimus, taip pat patarti,
kaip elgtis tam tikrose sudėtingose situacijose.

Teikiame papildomas paslaugas transporto įmonėms: nuskaitome ir perkeliame į programą vairuotojų kortelės ar registracijos lapų, taip pat automobilio skaitmeninio tachografo duomenis, paruošiame reikalingas ataskaitas. Klientui pageidaujant galime apskaityti darbo laiką vairuotojui dirbant užsienio šalyse.

Daugiau nei 15 metų darbo patirtį turintis darbų saugos ir sveikatos specialistas paruoš reikalingus darbų saugos ir priešgaisrinės saugos dokumentus, įvertins profesinę riziką įmonėje, pakonsultuos nelaimingų atsitikimų darbe, profesinių susirgimų prevencijos ir kitais darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos klausimais, atliks darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybosfunkcijas įmonėje.

Ruošiame steigimo dokumentus naujai besikuriančioms įmonėms, patariame kaip lengviau pradėti vykdyti veiklą, konsultuojame mokesčių ir kitais klausimais.

Mus rasite: Nemuno g. 51-28, Panevėžys